Een zachte landing voor lichaam en geest
Laat de dag van je afglijden met een rustgevende sessie waarin adem, zachte stretches en diepe ontspanning centraal staan. In deze les combineren we yin yoga en restorative yoga om spanning los te laten, het zenuwstelsel tot rust te brengen en het lichaam op een zachte manier te openen.
Ideaal om je avond bewust en kalm af te sluiten met aandacht voor jezelf.
 
Locatie: Langeboeken 22, 9930 Lievegem
Tijdstip: 20:15 – 21:15

Begeleiding: Marie Demuynck

Data lessenreeksen

Reeks 1 (6 sessies) – VOLZET:
5, 12, 19, 26 januari
2, 9 februari

Aanmelding wachtlijst: mail naar marie@masanteyoga.be

Reeks 2 (6 sessies):
23 februari
2, 9, 16, 23, 30 maart

Prijs deelname

€ 96 per reeks van 6 sessies

Reeks 3 (5 sessies):
20, 27 april
4, 11, 18 mei

Reeks 4 (5 sessies):
1, 8, 15, 22, 29 juni

Prijs deelname

€ 80 per reeks van 5 sessies

Praktisch
  • Inschrijven en betalen gebeurt via het SimplyBookMe-reservatiesysteem van Masanté Synergie. Je dient hiervoor eénmalig een account aan te maken.
  • Instappen kan bij elke nieuwe reeks. De lessen zijn zo opgebouwd dat je vlot kan aansluiten, ook zonder eerdere ervaring.

Let op:
Na reservatie kan het aantal sessies niet meer aangepast worden. Annuleren van individuele lessen is na inschrijving niet mogelijk.

Kan je er een keer niet bij zijn?
Laat het me even weten vóór je inschrijft, via marie@masanteyoga.be.
Als je op voorhand aangeeft dat je niet aan alle sessies kan deelnemen, ontvang je van mij een aangepast prijsvoorstel voor gedeeltelijke deelname.